• Українська
  • Polski
  • Русский
  • English

НОВини

ФлайzZzа – Коломийка (CJ Mars version)

Тішимось, що наша життєва доля звела нас із одним дуже талановитим майстром своєї справи. Сергій Макаренко (або ж CJ Mars) уже вкотре добирається до наших треків і «одягає» їх в зовсім інші «бренди». Ті версії, які майструє Сергій, є доволі сучасними, супертанцювальними та абсолютно форматними для радіостанцій.
Така ж картинка вдалась і на цей раз із піснею «Коломийка». ФлайzZzа вирішила надати новий подих геть старим своїм хітам. І в CJ Mars-а це вдалось досить таки круто та потужно! Флайзюки навіть переспівали вокальні партії, перезаписали та дописали музичні партії інструментів та надали Сергію для «знущань». Страшенно задоволені та раді поділитись із вами, друзі, результатом цієї співпраці. Надіємось, що новий погляд на призабуту пісню вам сподобається ;)
https://soundcloud.com/flyzzzaofficial/flyzzzakolomyjka

стягнути (6.87 МБ)
ФлайzZzа – Коломийка (CJ Mars version)

ФлайzZza – Лише 19 (KyLЯ boom-bap rmx)

https://soundcloud.com/flyzzzaofficial/flyzzzalyshe19kulyarmx

Чудовий реміксик на пісню «Лише 19» забацав київський репер і бітмейкер Ігор Тулим (КуLЯ). Раді поділитись із вами, друзі, свіжим поглядом на цей трек. Гурту «ФлайzZza» ця версія настільки сподобалась, що команда вирішила і надалі періодично співпрацювати з Ігорем. 
Окрім того любителям хіп-хопу радимо ознайомитись із творчістю проекту КуLі під назвою «Тулим» - доволі якісний за змістом та подачею матеріал. 
Підтримуємо українське! ;) 
---------------------------------------------------------------— 
www.flyzzza.com.ua 
www.vk.com/flyzzzaofficial 
www.facebook.com/flyzzzaofficial 
www.soundcloud.com/flyzzzaofficial 
www.instagram.com/flyzzzaofficial 
www.youtube.com/TimaFz 

#flyzzza #ФлайzZzа #Флайза #FlyzZza #Lyshe19 #Лише19 #Тулим #KyLЯ#українськамузика

стягнути (7.99 МБ)
ФлайzZza – Лише 19 (KyLЯ boom-bap rmx)

Трішки про Тіму

Учасник відомого луцького гурту «Флайzzza» Андрій Тимчук, якого багато хто знає як Тіму, однаково яскраво виглядає як на сцені, так і в житті. Кожен його образ – ретельно підібраний та мегапозитивний, як і хіти наших музикантів.
 
На зустріч з «Таблоїдом Волині» у фотостудію «Marmelad» Тіма приніс величезний наплічник, в якому помістилося стільки речей, що очі розбігалися. І одна крутіше іншої! Пропонуємо й вам оцінити стиль знаного артиста.
 

Кожна річ, яку обирає для себе Андрій, оригінальна, цікава та зручна. У нього немає численних костюмів та краваток і тим більше не побачите черевиків з гострими носками. Зате крутезних бейсболок, ременів та футболок у шафі Тіми чимало.

Далі тут: http://volyn.tabloyid.com/styl/sho-u-shafi-uchasnyka-gurtu-flayzzza-andr...

ФлайzZzа - учасники Головної сцени Бандерштату'17

Головна сцена: Бумбокс, Тартак, Воплі Відоплясова, O.Torvald, Антитіла, Скрябін, Epolets, OT VINTA, ФлайzZzа, Без Обмежень, Жадан і Собаки, Тінь Сонця, Karna

Тиха сцена: Крихітка, Vivienne Mort, Один в каное, Пісні наших днів (ПНД), 5 vymir, Zapaska, Panivalkova, Akute (Білорусь), Latexfauna, Tik Tu, Женя і Катя

Urban Stage: Fontaliza, Hell:on, Серцевий Напад, All Faces Down (Австрія), Брем Стокер, DIMICANDUM, Braincoats (Швеція), Septa, Dead Like Juliet (Італія), FITZ ROY, Lack Of Loud (Швеція)

Кліп "Двоє". Відгук

Вчора під нашим відео "Двоє" у YouTube з'явився неймовірно приємний коментар від Vitalii Klaus. Круто, що в сучасному світі знаходяться люди, які здатні не просто лайкнути, а й написати та передати щиро свої емоції. Хай з помилками, без смайликів, але від душі.. Ми це відчуваємо. І дякуємо! Завдяки таким меседжам і хочеться далі творити для вас, друзі, та незнайомі нам люди. 
Добра та позитиву нам усім! ;) 

На всякий випадок.. раптом хтось все ж пропустив.. 
Кліп тут: https://www.youtube.com/watch?v=KGnK228kw7o

FlyzZza - The Sun (ФлайzZzа - Сонце (CJ Mars version))

https://soundcloud.com/flyzzzaofficial/flyzzzathesun2016

Пісня «Сонце» є візиткою гурту ФлайzZzа. Свого часу цей хітяра потужно увірвався фактично у всі ефіри українських радіостанцій та музичних телеканалів, сколихнувши добряче прихильників української музики. Через більше, ніж десять років, команда вирішила освіжити саунд цього треку і домовилась про співпрацю із уже легендарним аранжувальником з Білої Церкви CJ Mars-ом. Було вирішено трохи модернізувати пісню та адаптувати її до сучасних звуків і можливостей. Сергій Макаренко (CJ Mars) досить круто підійшов до справи і забацав цікаву версію, яку і пропонуємо вам послухати.

#flyzzza #ФлайzZzа #Флайза #FlyzZza #sunshine #сонце #CJMars

стягнути (7.45 МБ)
ФлайzZzа - Сонце (CJ Mars version)

ФлайzZzа. Позитивний смаколик

Шось ми давненько не нагадували про наші смаколики ;) 
До речі, їх можна замовити і в інші міста ;) 
Номер телефону для контакту: 
050 348 0330

ФлайzZzа - Двоє (backstage video'2017)

https://www.youtube.com/watch?v=QbgLp0qc9qI

Друзяки, ФлайzZzа рада поділитись із вами бекстейдж-відео зі зйомок кліпу на пісню «Двоє». Відзняв та змонтував його наш давній друг Дмитро Кухарук, за що і дякуємо. Як і за фото зі зйомок, якими ми хизувались раніше (http://flyzzza.com.ua/uk/photo/foto-zi-zyomok-klipu-na-pisnyu-dvoie). 
Трішки інших кадрів, які не потрапили у сам кліп, або ж показують зйомку з іншої сторони. Надіємось, вам сподобається :) 

Відеокліп можна переглянути тут: https://www.youtube.com/watch?v=KGnK228kw7o 
А пісню послухати ось тут: https://soundcloud.com/flyzzzaofficial/flyzzzatwo 

---------------------------------------------------------------— 
www.flyzzza.com.ua 
www.vk.com/flyzzzaofficial 
www.facebook.com/flyzzzaofficial 
www.soundcloud.com/flyzzzaofficial 
www.instagram.com/flyzzzaofficial 
www.youtube.com/TimaFz 

#flyzzza #ФлайzZzа #Флайза #FlyzZza #Dvoje #Двоє #кліп #Два #Two #backstage
 

Нові банери :)

А ми вже активно готуємось до концертного сезону :) 
Окрім нових пісень та ще однієї версії свого виступу, над якими якраз і триває робота, ФлайzZzа вже підготувала собі відразу два нових банери на ді-джейський столик :)
Як вам?..

Сторінки

  • Розробка та підтримка: iconxlab.com
  • Дизайн: Tima